RSS feed

Willkommen in meinem digitalen OL-Karten Archiv

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Training (27/11/2022)
Niedziela 27 Listopada 2022
Kategoria: Training
Schönberg, OLVE, BEL
North Sea Tropy Day 3 (13/11/2022)
Niedziela 13 Listopada 2022
Kategoria: Läufe
Schipsgatduinen, Oostduinkerke, KOL, BEL
North Sea Tropy Day 2 (12/11/2022)
Sobota 12 Listopada 2022
Kategoria: Läufe
Koksijde Noorduinen, KOL, BEL
North Sea Tropy Day 1-2 (11/11/2022)
Piątek 11 Listopada 2022
Kategoria: Läufe
Liefoord, Koksijde, KOL, BEL
North Sea Tropy Day 1-1 (11/11/2022)
Piątek 11 Listopada 2022
Kategoria: Läufe
Liefoord, Koksijde, KOL, BEL
Training (06/11/2022)
Niedziela 6 Listopada 2022
Kategoria: Training
Volmersberg, St. Vith, ARDOC, BEL
LUX-OC Club Championships (16/10/2022)
Niedziela 16 Października 2022
Kategoria: Läufe
Drai Eechelen an Pafendall, Luxembourg, Lux-OC, LUX
O'Champagne LD (09/10/2022)
Niedziela 9 Października 2022
Kategoria: Läufe
Les Glageoles, Verzy, ASO Sillery, FRA
Championnat GE Relais Sprint - Open Orange (08/10/2022)
Sobota 8 Października 2022
Kategoria: Läufe
Chemin Vert-Europe, Reims, ASO Sillery, FRA
Training Europäische Woche des Sportes St Vith (02/10/2022)
Niedziela 2 Października 2022
Kategoria: Training
Stadt Sankt Vith, ARDOC, BEL
d'Coque (24/09/2022)
Sobota 24 Września 2022
Kategoria: Training
d'Coque Kirchberg, Luxembourg, Lux-OC, LUX
BEL Chpt Relais (18/09/2022)
Niedziela 18 Września 2022
Kategoria: Läufe
Bois du Beynert, Freylange Arlon, ASUB, BEL
Zmiana 2|Wyniki
BEL Meisterschaft Langdistanz (04/09/2022)
Niedziela 4 Września 2022
Kategoria: Läufe
Hansenbusch, Schlierbach, ARDOC, BEL
Belgian Clubs Relay (28/08/2022)
Niedziela 28 Sierpnia 2022
Kategoria: Läufe
Bois de Gives, PEGASE, BEL
Zmiana 1|Wyniki
3 Daagse van de Kempen 2022 (15/08/2022)
Poniedziałek 15 Sierpnia 2022
Kategoria: Läufe
Zwarte Weg Oost, Leopoldsburg, KOL, BEL
Zmiana 3|Wyniki
3 Daagse van de Kempen 2022 (14/08/2022)
Niedziela 14 Sierpnia 2022
Kategoria: Läufe
Staleyckerheide, Leopoldsburg, KOL, BEL
Zmiana 2|Wyniki
3 Daagse van de Kempen 2022 (13/08/2022)
Sobota 13 Sierpnia 2022
Kategoria: Läufe
Zwarte Weg West, Leopoldsburg, KOL, BEL
Zmiana 1|Wyniki
Challenge Wagener (07/08/2022)
Niedziela 7 Sierpnia 2022
Kategoria: Läufe
Botrange, Longfaye, OLVE, BEL
O-Ringen 2022 Uppsala (30/07/2022)
Sobota 30 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
Arena Flottsund, SWE
Zmiana 5|Wyniki
O-Ringen 2022 Uppsala (29/07/2022)
Piątek 29 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
Arena Flottsund, Knivsta, SWE
Zmiana 4|Wyniki
O-Ringen 2022 Uppsala (28/07/2022)
Czwartek 28 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
Arena Sävja, SWE
Zmiana 3|Wyniki
O-Ringen 2022 Uppsala (26/07/2022)
Wtorek 26 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
Arena Pattons hage, SWE
Zmiana 2|Wyniki
O-Ringen 2022 Uppsala (25/07/2022)
Poniedziałek 25 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
Arena Pattons hage, SWE
Zmiana 1|Wyniki
O-Ringen Training (23/07/2022)
Sobota 23 Lipca 2022
Kategoria: Training
Östuna, SWE
Saarland-Sprintmeisterschaft (17/07/2022)
Niedziela 17 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
Homburg an der Saar, TV Oberbexbach, GER
Saarland-Meisterschaft Middle (16/07/2022)
Sobota 16 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
Prachtwald Nord, Kirkel, TV Oberbexbach, GER
3 Jours de Belgique (03/07/2022)
Niedziela 3 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
La Louveterie, Gileppe, COLG, BEL
Zmiana 3|Wyniki
3 Jours de Belgique (02/07/2022)
Sobota 2 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
La Gileppe, Baelen, COLG, BEL
Zmiana 2|Wyniki
3 Jours de Belgique (01/07/2022)
Piątek 1 Lipca 2022
Kategoria: Läufe
Neuforst, Wesertalsperre Eupen, COLG, BEL
Zmiana 1|Wyniki
Lux-OC Training (26/06/2022)
Niedziela 26 Czerwca 2022
Kategoria: Training
Parc Klosengrondchen, Kirchberg, Lux-OC, LUX
ARDOC-Meisterschaft (25/06/2022)
Sobota 25 Czerwca 2022
Kategoria: Läufe
Meilvenn, Recht, ARDOC, BEL
FRSO Championnat LD (19/06/2022)
Niedziela 19 Czerwca 2022
Kategoria: Läufe
Le Bochet, Cornimont, ASUB, BEL
Staffel Sprintmeisterschaft (Einzel) (12/06/2022)
Niedziela 12 Czerwca 2022
Kategoria: Läufe
Burgfeldenpark, Basel, CHE
Schweizermeisterschaft Sprint-OL (12/06/2022)
Niedziela 12 Czerwca 2022
Kategoria: Läufe
Basel City, CHE
City Race EuropeanTour (11/06/2022)
Sobota 11 Czerwca 2022
Kategoria: Läufe
Dreiländereck, Basel, CHE-DEU-FRA
Routegadget: http://routegadget.ch/binperl/reitti.cgi?act=map&id=455
Basel OL-Weekend Prolog (10/06/2022)
Piątek 10 Czerwca 2022
Kategoria: Läufe
DreiLänderGarten, Weil am Rhein, DEU
Training (29/05/2022)
Niedziela 29 Maja 2022
Kategoria: Training
Am Schieferstollen, Recht, ARDOC, BEL
World Orienteering Day (17/05/2022)
Wtorek 17 Maja 2022
Kategoria: Läufe
Kirchberg and Weimerskirch, LUX-OC, LUX
BM Sprint (15/05/2022)
Niedziela 15 Maja 2022
Kategoria: Läufe
Couvin, HOC, BEL
HOCup 2022 (14/05/2022)
Sobota 14 Maja 2022
Kategoria: Läufe
Chimay, HOC, BEL
Sprint|Wyniki
Training (01/05/2022)
Niedziela 1 Maja 2022
Kategoria: Training
Weichelsborn, Rodt, ARDOC, BEL
Regionaler (16/04/2022)
Sobota 16 Kwietnia 2022
Kategoria: Läufe
Weichelsborn, Rodt, ARDOC, BEL
Régionale (10/04/2022)
Niedziela 10 Kwietnia 2022
Kategoria: Läufe
Les Loups Bleus, Vlessart, Sud O Lux, BEL
LuxNUL 6 (06/04/2022)
Środa 6 Kwietnia 2022
Kategoria: Läufe
Bertrange, Lux-OC, LUX
ASOM City Race (03/04/2022)
Niedziela 3 Kwietnia 2022
Kategoria: Läufe
Merksem, Antwerpen, Antwerp Orienteers, BEL
ASOM Sprint 2 (02/04/2022)
Sobota 2 Kwietnia 2022
Kategoria: Läufe
Linkeroever, Antwerpen, Antwerp Orienteers, BEL
ASOM Sprint 1 (02/04/2022)
Sobota 2 Kwietnia 2022
Kategoria: Läufe
Linkeroever, Antwerpen, Antwerp Orienteers, BEL
Mitteldistanz (26/03/2022)
Sobota 26 Marca 2022
Kategoria: Training
Weichelsborn, Emmels, ARDOC, BEL
LuxNUL 5 Limpertsberg (23/03/2022)
Środa 23 Marca 2022
Kategoria: Läufe
Limpertsberg, Luxembourg, LUX-OC, LUX
LUX-Night urban league (16/03/2022)
Środa 16 Marca 2022
Kategoria: Läufe
Steesel, LuxOC, LUX
Training (12/03/2022)
Sobota 12 Marca 2022
Kategoria: Training
Volmersberg, ARDOC, BEL
Belgische Nachtmeisterschaft (05/03/2022)
Sobota 5 Marca 2022
Kategoria: Läufe
Lindscheid, Schönberg, OLVE, BEL
Régionale (27/02/2022)
Niedziela 27 Lutego 2022
Kategoria: Läufe
Marenne, Balise 10, BEL
Régionale (06/02/2022)
Niedziela 6 Lutego 2022
Kategoria: Läufe
Grand Bois d'Anthisnes, HERMA, BEL
Régionale (16/01/2022)
Niedziela 16 Stycznia 2022
Kategoria: Läufe
Bois de Comblain-au-pont, HERMA, BEL
Lux-O-weekend rerun (01/01/2022)
Sobota 1 Stycznia 2022
Kategoria: Training
Bambëch Mëtt, Luxembourg, LUX-OC, LUX