RSS feed

Willkommen in meinem digitalen OL-Karten Archiv

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

3ème étape du Brussels Orienteering Challenge (11/11/2018)
Niedziela 11 Listopada 2018
Kategoria: Läufe
Varkensgat, Groenendaal, Altair, BEL
2 Days of North-West Veluwe 2018 (28/10/2018)
Niedziela 28 Października 2018
Kategoria: Läufe
Stroese Zand, Stroe, Minor, NED
2 Days of North-West Veluwe 2018 (27/10/2018)
Sobota 27 Października 2018
Kategoria: Läufe
Zandenbos, Nunspeet, Minor, NED
Zmiana 2|Wyniki
2 Days of North-West Veluwe 2018 (27/10/2018)
Sobota 27 Października 2018
Kategoria: Läufe
Zandenbos, Nunspeet, Minor, NED
Zmiana 1|Wyniki
DE-LUX Weekend Sprint 2 (21/10/2018)
Niedziela 21 Października 2018
Kategoria: Läufe
Arboretum, Luxembourg Kirchberg, LuxOC, LUX
Sprint|Wyniki
DE-LUX Weekend Sprint 1 (21/10/2018)
Niedziela 21 Października 2018
Kategoria: Läufe
d'Coque, Luxembourg Kirchberg, Lux-OC, LUX
Sprint|Wyniki
Rheinland-PfalzMeisterschaft (13/10/2018)
Sobota 13 Października 2018
Kategoria: Läufe
Hilgerter Wald, Ransbach-Baumbach, CTG, GER
Belgische Meisterschaft Sprint (30/09/2018)
Niedziela 30 Września 2018
Kategoria: Läufe
Ville de Stavelot, Hermathenae, BEL
Sprint|Wyniki
Training (22/09/2018)
Sobota 22 Września 2018
Kategoria: Training
Weichesborn, Skihütte Rodt, ARDOC, BEL
Regionaler Hauts Sarts Nord (16/09/2018)
Niedziela 16 Września 2018
Kategoria: Läufe
Baugnez, NSVA, BEL
BM Staffel (09/09/2018)
Niedziela 9 Września 2018
Kategoria: Läufe
Les Fossés sud, ASUB, BEL
Relay, zmiana 1b|Wyniki
BM Staffel (09/09/2018)
Niedziela 9 Września 2018
Kategoria: Läufe
Les Fossés sud, ASUB, BEL
Relay, zmiana 1|Wyniki
Chpt Belgique Longue Distance (02/09/2018)
Niedziela 2 Września 2018
Kategoria: Läufe
Bois Robert, Rance, HOC, BEL
Double sprint (01/09/2018)
Sobota 1 Września 2018
Kategoria: Läufe
Ville de Chimay, HOC, BEL
Sprint, zmiana 3c|Wyniki
Double sprint (01/09/2018)
Sobota 1 Września 2018
Kategoria: Läufe
Ville de Chimay, HOC, BEL
Sprint, zmiana 2b|Wyniki
Double sprint (01/09/2018)
Sobota 1 Września 2018
Kategoria: Läufe
Ville de Chimay, HOC, BEL
Sprint, zmiana 2a|Wyniki
Double sprint (01/09/2018)
Sobota 1 Września 2018
Kategoria: Läufe
Ville de Chimay, HOC, BEL
Sprint, zmiana 1|Wyniki
3 Daagse van den Kempen (19/08/2018)
Niedziela 19 Sierpnia 2018
Kategoria: Läufe
Hechtelse Duinen, Hechtel, KOL, BEL
ARDOC-Meisterschaft (15/08/2018)
Środa 15 Sierpnia 2018
Kategoria: Läufe
Sankt Vither Wald Nord, ARDOC, BEL
Training (29/07/2018)
Niedziela 29 Lipca 2018
Kategoria: Training
Hinter den Sandgruben, Rodt, ARDOC, BEL
Training (22/07/2018)
Niedziela 22 Lipca 2018
Kategoria: Training
Sankt Vither Wald Nord, Schlierbach, ARDOC, BEL
WMOC Sprint Finale B (08/07/2018)
Niedziela 8 Lipca 2018
Kategoria: Läufe
Kobenhavn, Christiansborg Castle, DEN
WMOC Sprint Qualifiation (07/07/2018)
Sobota 7 Lipca 2018
Kategoria: Läufe
DTU Science Park, Horsholm, DEN
Sprint, zmiana M45-1|Wyniki
WMOC Sprint Model Event (06/07/2018)
Piątek 6 Lipca 2018
Kategoria: Läufe
Farum Arena, DEN
Sprint
ASOM City Race (01/07/2018)
Niedziela 1 Lipca 2018
Kategoria: Läufe
Ieper Centrum, TROL, BEL
https://results.hamok.be/2018/20180701-asom-2018-overall.htm
ASOM Sprint 2 (30/06/2018)
Sobota 30 Czerwca 2018
Kategoria: Läufe
Kortrijk Guldensporencollege, TROL, BEL
Sprint|Wyniki
ASOM WRE Sprint 1 (30/06/2018)
Sobota 30 Czerwca 2018
Kategoria: Läufe
Kortrijk Broeltorens, TROL, BEL
Sprint|Wyniki
ASOM WRE Warmup (30/06/2018)
Sobota 30 Czerwca 2018
Kategoria: Training
Kortrijk Broeltorens, TROL, BEL
Sprint
ASOM Model Event (29/06/2018)
Piątek 29 Czerwca 2018
Kategoria: Training
Zonnebeke, TROL, BEL
Sprint|Wyniki
CFCO 2018 Relais par catégorie (24/06/2018)
Niedziela 24 Czerwca 2018
Kategoria: Läufe
Lans en Vercors Station, CDCO38, FRA
Relay, zmiana 3|Wyniki
CFCO 2018 Longues Distances (23/06/2018)
Sobota 23 Czerwca 2018
Kategoria: Läufe
Lans-en-Vercors Les Allières, CDCO38, FRA
CFCO 2018 Training 1 (22/06/2018)
Piątek 22 Czerwca 2018
Kategoria: Training
Autrans le Cyclone, CDCO38, FRA
Saar-OL-Challenge (17/06/2018)
Niedziela 17 Czerwca 2018
Kategoria: Läufe
Prachtwald Nord, Kirkel, Saarland, GER
Middle
Saar-OL-Challenge (16/06/2018)
Sobota 16 Czerwca 2018
Kategoria: Läufe
Blieskastel, Saarland, GER
Sprint
Saar-OL-Challenge (16/06/2018)
Sobota 16 Czerwca 2018
Kategoria: Läufe
Prachtwald Nord, Kirkel, Saarland, GER
Long
World Orienteering Day (23/05/2018)
Środa 23 Maja 2018
Kategoria: Läufe
Houwald, Howald + Hesperange, Lux-OC, LUX
Belgium 3 Days (21/05/2018)
Poniedziałek 21 Maja 2018
Kategoria: Läufe
Bouillon, Balise 10, BEL
Middle City|Wyniki
Belgium 3 Days (20/05/2018)
Niedziela 20 Maja 2018
Kategoria: Läufe
Pussemange, Vresse-sur-Semois, Balise 10, BEL
Belgium 3 Days (19/05/2018)
Sobota 19 Maja 2018
Kategoria: Läufe
Sugny, Vresse-sur-Semois, Balise 10, BEL
Middle|Wyniki
Training reduziert (21/04/2018)
Sobota 21 Kwietnia 2018
Kategoria: Training
Hinter den Sandgruben Nordost, Recht, ARDOC, BEL
FRSO Meisterschaft Mitteldistanz (15/04/2018)
Niedziela 15 Kwietnia 2018
Kategoria: Läufe
Volmersberg, Sankt Vith, ARDOC, BEL
Middle|Wyniki
Camp O Ardenne (09/04/2018)
Poniedziałek 9 Kwietnia 2018
Kategoria: Läufe
Herbeumont, FRSO, BEL
Camp O Ardenne (07/04/2018)
Sobota 7 Kwietnia 2018
Kategoria: Läufe
Nolinfaing, Straimont, FRSO, BEL
Nationaler OL (25/03/2018)
Niedziela 25 Marca 2018
Kategoria: Läufe
Esneux Sud, Hermathenae, BEL
BM Nacht (17/03/2018)
Sobota 17 Marca 2018
Kategoria: Läufe
Hahnenberg, Schönberg, OLVE, BEL
Night|Wyniki
Training (11/03/2018)
Niedziela 11 Marca 2018
Kategoria: Training
Hinter den Sandgruben Nordost, Emmels-Recht, ARDOC, BEL
Nationale Oosterlynck (04/03/2018)
Niedziela 4 Marca 2018
Kategoria: Läufe
Les Mannesarts, Les Mazures, COLG, FRA
BK Middle (25/02/2018)
Niedziela 25 Lutego 2018
Kategoria: Läufe
Hooggoed, Aalter, TROL, BEL
Middle|Wyniki
Frost und Sonne!
Training reduziert (17/02/2018)
Sobota 17 Lutego 2018
Kategoria: Training
Volmersberg, Sankt Vith, ARDOC, BEL
Regionaler Lauf (04/02/2018)
Niedziela 4 Lutego 2018
Kategoria: Läufe
Chevetogne, Domaine, Altair, BEL
Traning Angriffspunkte (28/01/2018)
Niedziela 28 Stycznia 2018
Kategoria: Training
Volmersberg, Sankt Vith, ARDOC, BEL
Training (13/01/2018)
Sobota 13 Stycznia 2018
Kategoria: Training
Volmersberg-Bahndamm, Sankt Vith, ARDOC, BEL
Postennetz-OL (07/01/2018)
Niedziela 7 Stycznia 2018
Kategoria: Training
Volmersberg, Sankt Vith, ARDOC, BEL