RSS feed

Willkommen in meinem digitalen OL-Karten Archiv

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Zolder Orienteering Meeting (01/11/2019)
Пятниця 1 Листопада 2019
Категорія: Läufe
Circuit Zolder, KONO, BEL
Training (20/10/2019)
Неділя 20 Жовтня 2019
Категорія: Training
Weichelsborn, Rodt, ARDOC, BEL
Training (19/10/2019)
Субота 19 Жовтня 2019
Категорія: Training
Minesbech, Howald, LUX-OC, LUX
City race (13/10/2019)
Неділя 13 Жовтня 2019
Категорія: Läufe
Maastricht, KOVZ, NED
Training (12/10/2019)
Субота 12 Жовтня 2019
Категорія: Training
Volmersberg, St.Vith, ARDOC, BEL
Fall event 2019/1 (29/09/2019)
Неділя 29 Вересня 2019
Категорія: Training
Bambësch, Luxembourg, LUX-OC, LUX
Fall event 2019/1 (29/09/2019)
Неділя 29 Вересня 2019
Категорія: Training
Bambësch, Luxembourg, LUX-OC, LUX
Memory
Fall event 2019/1 (29/09/2019)
Неділя 29 Вересня 2019
Категорія: Training
Bambësch, Luxembourg, LUX-OC, LUX
Memory
Nationale (22/09/2019)
Неділя 22 Вересня 2019
Категорія: Läufe
La Vecquée, Seraing, CO Liège, BEL
BM Staffel (15/09/2019)
Неділя 15 Вересня 2019
Категорія: Läufe
Kattevenia, Genk, KOL, BEL
Nationale LD (01/09/2019)
Неділя 1 Вересня 2019
Категорія: Läufe
Le Tiers des compagnons, Nassogne, Balise 10, BEL
Ostbelgische Meisterschaft (24/08/2019)
Субота 24 Серпня 2019
Категорія: Läufe
Sankt Vither Wald Nord, Eiterbach, ARDOC, BEL
WOC 2019 Spectator race 4 (15/08/2019)
Четвер 15 Серпня 2019
Категорія: Läufe
Byens Marker, Fredrikstad, NO
WOC 2019 Spectator race 2 (13/08/2019)
Вівторок 13 Серпня 2019
Категорія: Läufe
Knatterudfjellet, Sarpsborg, NO
WOC 2019 Spectator race 1 (12/08/2019)
Понеділок 12 Серпня 2019
Категорія: Läufe
Sarpsborg sentrum, NO
Training (04/08/2019)
Неділя 4 Серпня 2019
Категорія: Training
Sankt Vither Wald Süd, Schlierbach, ARDOC, BEL
Training Am Schieferstollen (20/07/2019)
Субота 20 Липня 2019
Категорія: Training
Hinter den Sandgruben Nord, Recht, ARDOC, BEL
Training (14/07/2019)
Неділя 14 Липня 2019
Категорія: Training
Sankt Vither Wald Nord, ARDOC, BEL
Training (06/07/2019)
Субота 6 Липня 2019
Категорія: Training
Hinter den Sandgruben-West, Recht, ARDOC, BEL
ASOM City Race (30/06/2019)
Неділя 30 Червня 2019
Категорія: Läufe
Oostende Westerkwartier, TROL, BEL
ASOM Sprint 2 (29/06/2019)
Субота 29 Червня 2019
Категорія: Läufe
De Blomme, Oostende, TROL, BEL
Sprint, етап 2|Результати
ASOM Sprint 1 (29/06/2019)
Субота 29 Червня 2019
Категорія: Läufe
De Blomme, Oostende, TROL, BEL
Sprint, етап 1|Результати
Belgian Club Relay (23/06/2019)
Неділя 23 Червня 2019
Категорія: Läufe
So Bêchefa, Vielsalm , OLVE, BEL
Belgium 3 Days 2019 (10/06/2019)
Понеділок 10 Червня 2019
Категорія: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Balise 10, BEL
Middle, етап 3|Результати
https://helga-o.com/results/2019_3JB.pdf
Belgium 3 Days 2019 (09/06/2019)
Неділя 9 Червня 2019
Категорія: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Baise 10, BEL
Belgium 3 Days 2019 (08/06/2019)
Субота 8 Червня 2019
Категорія: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Balise 10, BEL
Championnat de France Longue Distance (02/06/2019)
Неділя 2 Червня 2019
Категорія: Läufe
Le Margeriaz, Aillon-le-Jeune, COCS, FRA
Championnat de France de Relais 2019 (01/06/2019)
Субота 1 Червня 2019
Категорія: Läufe
Le Margeriaz, Aillon-le-Jeune, COCS, FRA
Relay, етап 3|Результати
Sprint Open Mass Start (31/05/2019)
Пятниця 31 Травня 2019
Категорія: Läufe
Le Bourget du Lac, COCS, FRA
Régionale Moyenne Distance (30/05/2019)
Четвер 30 Травня 2019
Категорія: Läufe
Lac de La Thuile, Echo73, FRA
Training TG CF2019 (28/05/2019)
Вівторок 28 Травня 2019
Категорія: Training
Montagne de Bange, Montagny-Arith, COCS, FRA
World Orienteering Day (16/05/2019)
Четвер 16 Травня 2019
Категорія: Läufe
Kirchberg and Weimerskirch, Luxemburg, LUX-OC, LUX
Nationaler MD (28/04/2019)
Неділя 28 Квітня 2019
Категорія: Läufe
Sankt Vither Wald Süd, ARDOC, BEL
Multi-Technik-Training (27/04/2019)
Субота 27 Квітня 2019
Категорія: Läufe
Sankt Vither Wald Nord, ARDOC, BEL
Camp O Ardennes (13/04/2019)
Субота 13 Квітня 2019
Категорія: Läufe
Ha pinco, Chiny, FRSO, BEL
Regionaler Lauf (07/04/2019)
Неділя 7 Квітня 2019
Категорія: Läufe
Küchelscheid, OLVE, BEL
Indoor-O (31/03/2019)
Неділя 31 Березня 2019
Категорія: Läufe
Bobbejaanland Kinderland, Lichtaart, TROL, BEL
Mixed Sprint Relay (31/03/2019)
Неділя 31 Березня 2019
Категорія: Läufe
Bobbejaanand, Lichtaart, TROL, BEL
Sprint, етап 4|Результати
Mixed Sprint Relay (31/03/2019)
Неділя 31 Березня 2019
Категорія: Läufe
Bobbejaanland, Lichtaart, TROL, BEL
Sprint, етап 2|Результати
Nationale Sprint (31/03/2019)
Неділя 31 Березня 2019
Категорія: Läufe
Bobbejaanland, Lichtaart, TROL, BEL
Wisselbeker Kamp Beverlo (29/03/2019)
Пятниця 29 Березня 2019
Категорія: Läufe
Kamp Beverlo, Leopoldsburg, BEL
Regionaler (24/03/2019)
Неділя 24 Березня 2019
Категорія: Läufe
Esneux-Sud, Anthisnes, Hermathenae, BEL
Championnat FRSO Moyenne Distance (03/03/2019)
Неділя 3 Березня 2019
Категорія: Läufe
Bois de Blaimont, Virelles, HOC, BEL
Nationaler Langdistanz (17/02/2019)
Неділя 17 Лютого 2019
Категорія: Läufe
Hasenell-Mospert, Eupen Schönefeld, COLG, BEL
Valentijn (10/02/2019)
Неділя 10 Лютого 2019
Категорія: Läufe
Sonnisheide, Houthalen-Helchteren, KOL, BEL
Training (13/01/2019)
Неділя 13 Січеня 2019
Категорія: Training
Weichelsborn, Rodt, ARDOC, BEL