RSS kanál

Willkommen in meinem digitalen OL-Karten Archiv

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Training (20.10.2019)
Neděle 20 říjen 2019
Kategorie: Training
Weichelsborn, Rodt, ARDOC, BEL
Training (19.10.2019)
Sobota 19 říjen 2019
Kategorie: Training
Minesbech, Howald, LUX-OC, LUX
City race (13.10.2019)
Neděle 13 říjen 2019
Kategorie: Läufe
Maastricht, KOVZ, NED
Training (12.10.2019)
Sobota 12 říjen 2019
Kategorie: Training
Volmersberg, St.Vith, ARDOC, BEL
Fall event 2019/1 (29.09.2019)
Neděle 29 září 2019
Kategorie: Training
Bambësch, Luxembourg, LUX-OC, LUX
Fall event 2019/1 (29.09.2019)
Neděle 29 září 2019
Kategorie: Training
Bambësch, Luxembourg, LUX-OC, LUX
Memory
Fall event 2019/1 (29.09.2019)
Neděle 29 září 2019
Kategorie: Training
Bambësch, Luxembourg, LUX-OC, LUX
Memory
Nationale (22.09.2019)
Neděle 22 září 2019
Kategorie: Läufe
La Vecquée, Seraing, CO Liège, BEL
BM Staffel (15.09.2019)
Neděle 15 září 2019
Kategorie: Läufe
Kattevenia, Genk, KOL, BEL
Úsek 1|Výsledky
Nationale LD (01.09.2019)
Neděle 1 září 2019
Kategorie: Läufe
Le Tiers des compagnons, Nassogne, Balise 10, BEL
Ostbelgische Meisterschaft (24.08.2019)
Sobota 24 srpen 2019
Kategorie: Läufe
Sankt Vither Wald Nord, Eiterbach, ARDOC, BEL
WOC 2019 Spectator race 4 (15.08.2019)
Čtvrtek 15 srpen 2019
Kategorie: Läufe
Byens Marker, Fredrikstad, NO
Middle|Výsledky
WOC 2019 Spectator race 2 (13.08.2019)
Úterý 13 srpen 2019
Kategorie: Läufe
Knatterudfjellet, Sarpsborg, NO
Middle|Výsledky
Training (04.08.2019)
Neděle 4 srpen 2019
Kategorie: Training
Sankt Vither Wald Süd, Schlierbach, ARDOC, BEL
Training Am Schieferstollen (20.07.2019)
Sobota 20 červenec 2019
Kategorie: Training
Hinter den Sandgruben Nord, Recht, ARDOC, BEL
Training (14.07.2019)
Neděle 14 červenec 2019
Kategorie: Training
Sankt Vither Wald Nord, ARDOC, BEL
Training (06.07.2019)
Sobota 6 červenec 2019
Kategorie: Training
Hinter den Sandgruben-West, Recht, ARDOC, BEL
ASOM City Race (30.06.2019)
Neděle 30 červen 2019
Kategorie: Läufe
Oostende Westerkwartier, TROL, BEL
ASOM Sprint 2 (29.06.2019)
Sobota 29 červen 2019
Kategorie: Läufe
De Blomme, Oostende, TROL, BEL
Sprint, úsek 2|Výsledky
ASOM Sprint 1 (29.06.2019)
Sobota 29 červen 2019
Kategorie: Läufe
De Blomme, Oostende, TROL, BEL
Sprint, úsek 1|Výsledky
Belgian Club Relay (23.06.2019)
Neděle 23 červen 2019
Kategorie: Läufe
So Bêchefa, Vielsalm , OLVE, BEL
Úsek 6|Výsledky
Belgium 3 Days 2019 (10.06.2019)
Pondělí 10 červen 2019
Kategorie: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Balise 10, BEL
Middle, úsek 3|Výsledky
https://helga-o.com/results/2019_3JB.pdf
Belgium 3 Days 2019 (09.06.2019)
Neděle 9 červen 2019
Kategorie: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Baise 10, BEL
Úsek 2|Výsledky
Belgium 3 Days 2019 (08.06.2019)
Sobota 8 červen 2019
Kategorie: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Balise 10, BEL
Úsek 1|Výsledky
Championnat de France Longue Distance (02.06.2019)
Neděle 2 červen 2019
Kategorie: Läufe
Le Margeriaz, Aillon-le-Jeune, COCS, FRA
Championnat de France de Relais 2019 (01.06.2019)
Sobota 1 červen 2019
Kategorie: Läufe
Le Margeriaz, Aillon-le-Jeune, COCS, FRA
Relay, úsek 3|Výsledky
Sprint Open Mass Start (31.05.2019)
Pátek 31 květen 2019
Kategorie: Läufe
Le Bourget du Lac, COCS, FRA
Régionale Moyenne Distance (30.05.2019)
Čtvrtek 30 květen 2019
Kategorie: Läufe
Lac de La Thuile, Echo73, FRA
Middle|Výsledky
Training TG CF2019 (28.05.2019)
Úterý 28 květen 2019
Kategorie: Training
Montagne de Bange, Montagny-Arith, COCS, FRA
World Orienteering Day (16.05.2019)
Čtvrtek 16 květen 2019
Kategorie: Läufe
Kirchberg and Weimerskirch, Luxemburg, LUX-OC, LUX
Nationaler MD (28.04.2019)
Neděle 28 duben 2019
Kategorie: Läufe
Sankt Vither Wald Süd, ARDOC, BEL
Multi-Technik-Training (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: Läufe
Sankt Vither Wald Nord, ARDOC, BEL
Camp O Ardennes (13.04.2019)
Sobota 13 duben 2019
Kategorie: Läufe
Ha pinco, Chiny, FRSO, BEL
Indoor-O (31.03.2019)
Neděle 31 březen 2019
Kategorie: Läufe
Bobbejaanland Kinderland, Lichtaart, TROL, BEL
Mixed Sprint Relay (31.03.2019)
Neděle 31 březen 2019
Kategorie: Läufe
Bobbejaanand, Lichtaart, TROL, BEL
Sprint, úsek 4|Výsledky
Mixed Sprint Relay (31.03.2019)
Neděle 31 březen 2019
Kategorie: Läufe
Bobbejaanland, Lichtaart, TROL, BEL
Sprint, úsek 2|Výsledky
Nationale Sprint (31.03.2019)
Neděle 31 březen 2019
Kategorie: Läufe
Bobbejaanland, Lichtaart, TROL, BEL
Sprint|Výsledky
Wisselbeker Kamp Beverlo (29.03.2019)
Pátek 29 březen 2019
Kategorie: Läufe
Kamp Beverlo, Leopoldsburg, BEL
Regionaler (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: Läufe
Esneux-Sud, Anthisnes, Hermathenae, BEL
Championnat FRSO Moyenne Distance (03.03.2019)
Neděle 3 březen 2019
Kategorie: Läufe
Bois de Blaimont, Virelles, HOC, BEL
Nationaler Langdistanz (17.02.2019)
Neděle 17 únor 2019
Kategorie: Läufe
Hasenell-Mospert, Eupen Schönefeld, COLG, BEL
Valentijn (10.02.2019)
Neděle 10 únor 2019
Kategorie: Läufe
Sonnisheide, Houthalen-Helchteren, KOL, BEL
Training (13.01.2019)
Neděle 13 leden 2019
Kategorie: Training
Weichelsborn, Rodt, ARDOC, BEL