RSS feed

Willkommen in meinem digitalen OL-Karten Archiv

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

BM Staffel (15/09/2019)
Niedziela 15 Września 2019
Kategoria: Läufe
Kattevenia, Genk, KOL, BEL
Zmiana 1|Wyniki
Nationale LD (01/09/2019)
Niedziela 1 Września 2019
Kategoria: Läufe
Le Tiers des compagnons, Nassogne, Balise 10, BEL
Championnat de Belgique Interclubs (25/08/2019)
Niedziela 25 Sierpnia 2019
Kategoria: Läufe
Spa Sources, Hermathenae, BEL
Ostbelgische Meisterschaft (24/08/2019)
Sobota 24 Sierpnia 2019
Kategoria: Läufe
Sankt Vither Wald Nord, Eiterbach, ARDOC, BEL
WOC 2019 Spectator race 6 (17/08/2019)
Sobota 17 Sierpnia 2019
Kategoria: Läufe
Mørk lørdag, NO
Long|Wyniki
WOC 2019 Spectator race 5 (16/08/2019)
Piątek 16 Sierpnia 2019
Kategoria: Läufe
Mørk fredag, NO
Middle|Wyniki
WOC 2019 Spectator race 4 (15/08/2019)
Czwartek 15 Sierpnia 2019
Kategoria: Läufe
Byens Marker, Fredrikstad, NO
Middle|Wyniki
WOC 2019 Spectator race 3 (14/08/2019)
Środa 14 Sierpnia 2019
Kategoria: Läufe
Mørk onsdag, NO
Middle|Wyniki
WOC 2019 Spectator race 2 (13/08/2019)
Wtorek 13 Sierpnia 2019
Kategoria: Läufe
Knatterudfjellet, Sarpsborg, NO
Middle|Wyniki
WOC 2019 Spectator race 1 (12/08/2019)
Poniedziałek 12 Sierpnia 2019
Kategoria: Läufe
Sarpsborg sentrum, NO
Sprint|Wyniki
Training (04/08/2019)
Niedziela 4 Sierpnia 2019
Kategoria: Training
Sankt Vither Wald Süd, Schlierbach, ARDOC, BEL
Training Am Schieferstollen (20/07/2019)
Sobota 20 Lipca 2019
Kategoria: Training
Hinter den Sandgruben Nord, Recht, ARDOC, BEL
Training (14/07/2019)
Niedziela 14 Lipca 2019
Kategoria: Training
Sankt Vither Wald Nord, ARDOC, BEL
Training (06/07/2019)
Sobota 6 Lipca 2019
Kategoria: Training
Hinter den Sandgruben-West, Recht, ARDOC, BEL
ASOM City Race (30/06/2019)
Niedziela 30 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
Oostende Westerkwartier, TROL, BEL
ASOM Sprint 2 (29/06/2019)
Sobota 29 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
De Blomme, Oostende, TROL, BEL
Sprint, zmiana 2|Wyniki
ASOM Sprint 1 (29/06/2019)
Sobota 29 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
De Blomme, Oostende, TROL, BEL
Sprint, zmiana 1|Wyniki
Belgian Club Relay (23/06/2019)
Niedziela 23 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
So Bêchefa, Vielsalm , OLVE, BEL
Zmiana 6|Wyniki
Belgium 3 Days 2019 (10/06/2019)
Poniedziałek 10 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Balise 10, BEL
Middle, zmiana 3|Wyniki
https://helga-o.com/results/2019_3JB.pdf
Belgium 3 Days 2019 (09/06/2019)
Niedziela 9 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Baise 10, BEL
Zmiana 2|Wyniki
Belgium 3 Days 2019 (08/06/2019)
Sobota 8 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
La Haie du Cerf, Marche-en-Famenne, Balise 10, BEL
Zmiana 1|Wyniki
Championnat de France Longue Distance (02/06/2019)
Niedziela 2 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
Le Margeriaz, Aillon-le-Jeune, COCS, FRA
Championnat de France de Relais 2019 (01/06/2019)
Sobota 1 Czerwca 2019
Kategoria: Läufe
Le Margeriaz, Aillon-le-Jeune, COCS, FRA
Relay, zmiana 3|Wyniki
Sprint Open Mass Start (31/05/2019)
Piątek 31 Maja 2019
Kategoria: Läufe
Le Bourget du Lac, COCS, FRA
Régionale Moyenne Distance (30/05/2019)
Czwartek 30 Maja 2019
Kategoria: Läufe
Lac de La Thuile, Echo73, FRA
Middle|Wyniki
Training TG CF2019 (28/05/2019)
Wtorek 28 Maja 2019
Kategoria: Training
Montagne de Bange, Montagny-Arith, COCS, FRA
World Orienteering Day (16/05/2019)
Czwartek 16 Maja 2019
Kategoria: Läufe
Kirchberg and Weimerskirch, Luxemburg, LUX-OC, LUX
Nationaler MD (28/04/2019)
Niedziela 28 Kwietnia 2019
Kategoria: Läufe
Sankt Vither Wald Süd, ARDOC, BEL
Multi-Technik-Training (27/04/2019)
Sobota 27 Kwietnia 2019
Kategoria: Läufe
Sankt Vither Wald Nord, ARDOC, BEL
Camp O Ardennes (13/04/2019)
Sobota 13 Kwietnia 2019
Kategoria: Läufe
Ha pinco, Chiny, FRSO, BEL
Regionaler Lauf (07/04/2019)
Niedziela 7 Kwietnia 2019
Kategoria: Läufe
Küchelscheid, OLVE, BEL
Indoor-O (31/03/2019)
Niedziela 31 Marca 2019
Kategoria: Läufe
Bobbejaanland Kinderland, Lichtaart, TROL, BEL
Mixed Sprint Relay (31/03/2019)
Niedziela 31 Marca 2019
Kategoria: Läufe
Bobbejaanand, Lichtaart, TROL, BEL
Sprint, zmiana 4|Wyniki
Mixed Sprint Relay (31/03/2019)
Niedziela 31 Marca 2019
Kategoria: Läufe
Bobbejaanland, Lichtaart, TROL, BEL
Sprint, zmiana 2|Wyniki
Nationale Sprint (31/03/2019)
Niedziela 31 Marca 2019
Kategoria: Läufe
Bobbejaanland, Lichtaart, TROL, BEL
Sprint|Wyniki
Wisselbeker Kamp Beverlo (29/03/2019)
Piątek 29 Marca 2019
Kategoria: Läufe
Kamp Beverlo, Leopoldsburg, BEL
Regionaler (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Kategoria: Läufe
Esneux-Sud, Anthisnes, Hermathenae, BEL
Nationaler Challenge Oosterlynck (17/03/2019)
Niedziela 17 Marca 2019
Kategoria: Läufe
Lommel Sahara, KOL, BEL
Championnat FRSO Moyenne Distance (03/03/2019)
Niedziela 3 Marca 2019
Kategoria: Läufe
Bois de Blaimont, Virelles, HOC, BEL
Nationaler Langdistanz (17/02/2019)
Niedziela 17 Lutego 2019
Kategoria: Läufe
Hasenell-Mospert, Eupen Schönefeld, COLG, BEL
Valentijn (10/02/2019)
Niedziela 10 Lutego 2019
Kategoria: Läufe
Sonnisheide, Houthalen-Helchteren, KOL, BEL
Training (13/01/2019)
Niedziela 13 Stycznia 2019
Kategoria: Training
Weichelsborn, Rodt, ARDOC, BEL